Referencie 2017 26.5.2017 Ďakujeme za Vaše referencie. S pozdravom Šariš Park Referencie Pivovary Topvar 2017

Referencia č. 1 7.10.2011 "Z pohľadu klienta, ktorý sa s Vašou spoločnosťou v minulosti nestretol – mala som výborný pocit pre príjemné vystupovanie, ochotu, kreatívne návrhy a konštruktívne spätné väzby k nie veľmi bežným požiadavkám. Oceňujem tento prístup a spôsob získania si dôvery nás, ako nového klienta. Profesionálne vystupovanie a doručovanie sľúbených podkladov podľa dohodnutého (teda štruktúrovaná forma, prehľadné rozpracovanie, pravidelné aktualizácie, dohodnutý čas). Môj osoby dojem je, že sme spokojní, že sme sa rozhodli práve pre Šariš Park a aj v budúcnosti by som smerovala moje požiadavky opäť na Vás. Po úspešnej spolupráci šírime naše pozitívne skúsenosti s vami ďalej. O úspešnej spolupráci svedčia aj spätné väzby od našich kolegov. Šariš Park ostáva v našej pozornosti a pri každej možnej príležitosti sa budeme snažiť ho začleniť medzi možné miesta pre organizovanie rôznych podujatí.

Ing. Lucia Tomková RWE IT Slovakia

Referencia č. 2
18.10.2010
V zariadení ŠARIŠ PARK sme v rokoch 2008 až 2010 realizovali viacero aktivít súvisiacich so školeniami. Najviac oceňujeme profesionálny prístup personálu v plnení našich požiadaviek (aj špecifických), krásne prostredie, výbornú kuchyňu, príjemné a pohodlné ubytovanie a obrovský areál využiteľný na rôzne vzdelávacie a teambuildingové aktivity. Plusom je aj flexibilita manažmentu zabezpečiť rôzne sprievodné akcie podľa potreby.

Ing. Jaroslava Egedová
Východoslovenská energetika a.s.
úsek Ľudské zdroje

Referencia č. 3
8. 10.2010
Naša spoločnosť rada využíva služby Šariš Parku pre jeho výhodnú polohu v rámci východoslovenského regiónu. Príjemne na nás pôsobí vyváženosť vidieckeho prostredia s pohodlím pre firemné rokovania, pestré možnosti relaxu a k tomu výborná kuchyňa a ústretový personál.

Ing. Igor Krigler
konatel spolocnosti
Managing Director
VB LEASING SK, spol. s r.o.

Výber z posledných firemných akcií, ktoré zabezpečoval ŠARIŠ PARK:

  • Firemná akcia Euris, december 2010
Euris_firemna zabava1
Euris_firemna zabava2
firemná párty_1
firemná párty_2
firemná párty_3
  • Zabezpečenie externého cateringu vo Východoslovenskej galérii v Košiciach, november 2010
studený bufet pre externý catering_1
studený bufet pre externý catering_2
catering_1

Viac fotoreferencií nájdete na: http://www.sarispark.sk/…k/referencie