Externý catering pre firmy a skupinových zákazníkov.
Obložené misy s lahodným výberom domácich mäsových výrobkov – voňavé klobásky, čerstvú šovdru (domácu údenú šunku), chutnú huspeninu, tradičné jaternice a iné pochúťky k dispozícii pre vašu vlastnú akciu. ŠARIŠ PARK vám pripraví obložené misy podľa vášho výberu a priania a vy ňou môžete hostiť svojich priateľov, obchodných partnerov či kolegov v práci. Viac informácií nájdete na: http://www.skvelejedlo.sk/…rny-catering


Novinka v roku 2010 – nový party stan s kapacitou až 120 osôb. V roku 2011 bude k dispozícii na prenájom min. od 1.4. do 30.10. Tento priestor môže byť zaujímavý na usporiadanie vašej zábavnej firemnej akcie!


Novinka v roku 2011 – z letnej terasy sa stáva zateplená terasa s prestrešením a celoročným využitím; otvorená už od marca 2011.


K dispozícii sú nové cenníky so zníženými cenami prenájmov a konferenčných potrieb ako aj cenníky doplnkových služieb. Viac informácií v sekcii „Cenníky“.


Novinka v roku 2013 – rozšírený party stan o prístavbu na zamkovej dlažbe. Priestor vhodný pre gratulantov počas vašej svadobnej hostiny.


Viac informácií, kalkulácie a pre firemné akcie kompletné poradenstvo zadarmo vám ochotne poskytneme: