RAŇAJKY, OBEDY AJ VEČERE

Vitajte na Šariši, v ŠARIŠ PARKu!

Bohatý výber tradičných jedál a gurmánskych špecialít pripravovaných podľa domácej receptúry si z našej ponuky môžete vychutnať každý deň už od skorého rána (raňajky od 7:00) a naši kuchári sa o vás radi postarajú až do večera (posledné objednávky o 19:30).

1

50 hotových jedál

Každý deň vám v dennom menu ponúkame široký výber polievok, originálne zabíjačkové špeciality, steaky na grile, domáce múčne delikatesy či vegetariánske jedlá a šaláty.

2

Šarišské špeciality

U nás ochutnáte jedlá, ktoré vám inde neponúknu – pečené koleno, domácu šovdru, anglický rozbif, góju alebo tatarčané pirohy z u nás mletej pohánkovej múky.

3

Vždy čerstvé

Naše pirohy a halušky nie sú nikdy z polotovarov, ale priamo vyrábané u nás podľa rodinného receptu. Aj mäsové výrobky sú priamo z našej domácej výroby.

NAŠA TRADIČNÁ KUCHYŇA

Gurmánsky zážitok v ŠARIŠ PARKu je hlavným dôvodom, prečo k nám denne zavítajú stovky hostí. U nás môžete raňajkovať, obedovať, večerať – otvorení sme 7 dní v týždni od 07.00 do 22.00 hod. Naša obsluha je príjemná, rýchla a jazykovo zdatná. Medzi ďalšie výhody, ktoré určite oceníte, patrí bezplatné veľkoplošné parkovisko, wi-fi pripojenie dostupné v celom areáli, wellness centrum a multifunkčné aj detské ihrisko.


Navyše vám ponúkame zabaliť vami vybrané jedlá aj so sebou. Jedlo, ktoré nevládzete alebo nestíhate zjesť u nás na prevádzke, vám radi zabalíme do našich obalov (za príplatok) alebo tiež máte možnosť využiť svoje vlastné obaly.

Dovoľte nám ukázať vám čaro nášho regiónu!


Ochutnajte aj očami, čo máme v ponuke

hubová máčanka
Dezerty: vyprážaný ananás v palacinkovom cestíčku
bravčové koleno pečené predné s kosťou
Dezerty: ovocný koláč frutti di bosco
červené víno
sarisske bryndzove halusky so slaninkou
palacinky so šľahačkou
Hlavné múčne jedlá: domáce dukátové buchtičky s vanilkovým krémom
bravcovy ciernohorsky rezen s varenymi zemiakmi_detail
Hlavné mäsité jedlá: šovdra-domáca údená šunka so zemiakovým šalátom
Raňajky: hemendex so šunkou
Dezerty: višňovo-maková štrúdľa so šľahačkou, čokoládou a zmrzlinou
Špeciality podniku: tlačenka - detail
Polievky: paradajková polievka
barania rolka s kapustovymi strapackami
maďarský guláš

NAŠE PRIESTORY PRE VÁŠ ZÁŽITOK

V ŠARIŠ PARKu vás radi pohostíme v našich štýlových priestoroch, ktoré si môžete prenajať aj na súkromné spoločenské udalosti. Od menších rodinných posedení, firemných školení až po väčšie svadby (do 150 ľudí) sú vám naše priestory k dispozícii s plným vybavením a prístupom na internet.

  • Základom je Salaš (52 miest) a Reštaurácia (64) s celoročnou Terasou (100), nikdy sa preto nemusíte báť, že by ste si nemali kde sadnúť.
  • Pre rodinné či firemné posedenia v separé sú k dispozícii aj salóniky – Malý (12) a Veľký (26), prípadne Humno (20) s dokonalou atmosférou.
  • Svadby a väčšie skupiny u nás oceňujú veľkorysé priestory Party stanu (150) alebo štýlovej Koliby (30 miest dole+20 na poschodí).
  • A nielen pre milovníkov nápojov je tu ešte aj Vínna pivnica (26).

V prípade záujmu si príďte pozrieť naše priestory osobne, nižšie nájdete fotografie jednotlivých miestností pre zorientovanie sa:

salas-4_150
Salaš (kapacita do 52 osôb)
1
Reštaurácia (kapacita do 64 osôb)
1
Malý salónik (kapacita do 12 osôb)
1
Veľký salónik (kapacita do 26 osôb)
1
Vínna pivnica (kapacita 26 osôb)
1
Koliba (kapacita 30 osôb – spodná časť, 20 osôb – horná časť)
1
Celoročná terasa (kapacita 100 osôb)
1
Party stan (kapacita do 150 osôb)
1
Humno (kapacita 20 osôb)

Prepojením reštaurácie, malého a veľkého salónika vzniká pri svadobných hostinách alebo väčších rodinných akciách s tanečným parketom kapacita pre približne 80 osôb. V prípade záujmu o väčšiu kapacitu (do 140 osôb) vieme prepojiť malý salónik, veľký salónik, reštauráciu a celoročnú terasu, ktorá je prekrytá a zateplená.

Pre viac informácií a objednanie niektorej z miestností na rodinnú oslavu kontaktujte, prosím, nášho prevádzkara. Telefonicky na čísle 0918 512 731 alebo e-mailom na prevadzkar@sarispark.sk.

Pozrite si viac fotografií priestorov


EXTERNÝ CATERING

Naše chutné špeciality vám zabezpečíme na akúkoľvek spoločenskú udalosť! Externý catering zabezpečujeme najmä vo forme obložených mís (studených či teplých, s mäsovými delikatesami alebo bez), avšak na výber sú všetky jedlá z nášho jedálneho lístka. Variácií je mnoho, príležitosti tiež, stačí sa dohodnúť. Viac informácií.


PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

  • Akceptujeme tieto platobné kary: VISA, VISA Electron, Maestro, EuroCard/Master­Card, MasterCard Electronic, Dinners Club International, ZBK.
  • Zo stravných poukážok akceptujeme: Le Cheque dejeuner, DOXX, Edenred Slovakia (Accor), Ticket Restaurant, VAŠA Slovensko a stravovacie karty Calio.

REZERVÁCIA STOLA ALEBO MIESTNOSTI

Objednávka je potvrdená až po vyrozumení zo strany ŠARIŠ PARKu.

Rezervácia stola alebo miestnosti
Termín *
Čas *
Počet osôb
Meno a priezvisko *
Telefonický kontakt *
E-mail *
Doplňujúce informácie
Antispam: 1 + 2 =
Odoslaním tohto formulára budú vaše osobné údaje za účelom rezervácie spracúvané v zmysle Podmienok spracovania osobných údajov.
Zaškrtnutím súhlasíte so zasielaním občasných informačných e-mailov (letákov).
* Povinné položky