Vedeli ste, že sa v ŠARIŠ PARKu vyrábajú vlastné mäsové výrobky?

Domáce údené klobásy, domácu šovdru (údenú šunku), párky, špekáčky, slaninu, tlačenku, jaternice, huspeninu. To všetko vyrábajú skúsení mäsiari v mäsovýrobe, ktorá je súčasťou ŠARIŠ PARKu. Mäsá sa solia, údia v údiarni, sušia a zrejú v špeciálnej budove – tzv. sypanci, ktorá bola vystavaná len kvôli tomuto účelu. Všetko prebieha ako za dávnych čias. Mimochodom, používajú sa len mäsá kúpené na Slovensku a na výrobu mäsových špecialít sa nepoužívajú žiadne umelé konzervačné látky.

Ochutnali ste už našu Hrachovú polievku s údeným mäsom alebo pravú Domácu kapustovú polievku? Ak nie, tak vyskúšajte. Uvidíte (a najmä ochutnáte) rozdiel medzi bežnými jedlami v reštauráciách a jedlami zo ŠARIŠ PARKu!

Pozor! Mäsové výrobky si môžete vychutnať aj ako jedlá so sebou. To oceníte najmä pri príprave tej pravej vianočnej domácej kapustnice, pri sviatočnom veľkonočnom stole alebo aj vo všedných dňoch, ktoré i vďaka skvelej chuti domácich špecialít nemusia byť až také všedné. Domácu klobásku, slaninku, tlačenku, huspeninu si môžete zakúpiť priamo v ŠARIŠ PARKu! Odporúčame objednať minimálne 24 hodín vopred, telefonicky na čísle 0918 512 731 alebo e-mailom: prevadzkar@sarispark.sk.

Pozrite si viac fotografií našej vlastnej výroby

Rezervácia stola alebo miestnosti
Termín *
Čas *
Počet osôb
Meno a priezvisko *
Telefonický kontakt *
E-mail *
Doplňujúce informácie
Antispam: 1 + 2 =
Odoslaním tohto formulára budú vaše osobné údaje za účelom rezervácie spracúvané v zmysle Podmienok spracovania osobných údajov.
Zaškrtnutím súhlasíte so zasielaním občasných informačných e-mailov (letákov).
* Povinné položky