Múčna výroba

Múčna výroba a domáce múčne výrobky

Domáce múčne špeciality pre vás vyrábame priamo v ŠARIŠ PARKu a podávame vždy čerstvé. Halušky a pirohy pre vás pripravujeme denne a na ich výrobu nie sú využívané žiadne polotovary. Jednou z našich posledných noviniek je, že si môžete pochutnať aj na Tatarčaných pirohoch s bryndzovou plnkou, opraženou cibuľkou a poliatym maslom, ktoré sú pripravované z domácej pohánkovej múky (a mletá je priamo v ŠARIŠ PARKu).

V dennom menu nájdete aj vždy čerstvé múčne špeciality ako sú Kominárske pirohy /plnené slivkovým lekvárom s makovou posýpkou/ alebo Pirohy domáce plnené zemiakmi s pažítkou, cibuľkou a kyslou smotanou. Medzi ďalšie obľúbené hlavné múčne jedlá, ktoré sa v ŠARIŠ PARKu podávajú patria: Rezance s makom, Rezance s orechami, Rezance s tvarohom, Halušky s kapustou, Fliačky s kapustou, Zapekané palacinky s tvarohom, Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom, Žemľovka s jablkami a tvarohom a množstvo iných.


Rezervácia stola alebo miestnosti
Termín *
Čas *
Počet osôb
Meno a priezvisko *
Telefonický kontakt *
E-mail *
Doplňujúce informácie
Antispam: 1 + 2 =
Odoslaním tohto formulára budú vaše osobné údaje za účelom rezervácie spracúvané v zmysle Podmienok spracovania osobných údajov.
Zaškrtnutím súhlasíte so zasielaním občasných informačných e-mailov (letákov).
* Povinné položky