Newsletter - rozšírená registráciaDenné menu (jedálny lístok) – pri označení denného menu Vám budeme pravidelne, každý pracovný deň a 1× počas víkendu, zasielať aktuálne denné menu reštaurácie a salaša ŠARIŠ PARK.
Akcie a novinky pre firmy – pri označení akcií a noviniek pre firmy Vám budeme pravidelne 1× v mesiaci zasielať výhodné ponuky, zaujímavé pobyty a ďalšie zaujímavé informácie pre firmy
Akcie a novinky pre rodiny – pri označení akcií a noviniek pre rodiny Vám budeme pravidelne, 1× v mesiaci, zasielať zaujímavé cenové ponuky, akcie a tipy pre záujemcov o usporiadanie rodinnej oslavy, výročia, svadby.
Akcie a novinky v pobytoch – pri označení akcií a noviniek v pobytoch Vám budeme 1× štvrťročne zasielať informácie o atraktívnych pobytoch, zvýhodnených cenách a novinkách v ubytovaní v penzióne a dreveniciach ŠARIŠ PARKu.
Informácie z Relax centra – pri označení informácií z relax centra Vám budeme 1× za 2 mesiace posielať zvýhodnené cenové ponuky ŠARIŠ RELAX CENTRA a aktuálne wellness novinky, ako aj tipy týkajúce sa zdravia a wellness životného štýlu.
Informácie o podujatiach – pri označení informácie o podujatiach Vás budeme informovať o nepravidelných kultúrnych, športových a ďalších podujatiach, ktoré ŠARIŠ PARK organizuje alebo na sa na organizácii spolupodieľa.