Obedy v ŠARIŠ PARKu sa podávajú v tradičných hodinách od 10.30 do 15.00 hod.
V dennom menu bežne nájdete aj 8 až 10 hotových polievok a 25 až 30 hotových jedál. Denné menu možno v ŠARIŠ PARKu kúpiť už za 3,60 Eur (v cene je polievka a hlavné jedlo).
Obľúbené sú domáce polievky – Hubová máčanka, Rajcupa-ovarová polievka či Zemiaková kyslá. Ponuka polievok sa denne strieda.
V dennom menu nájdete tradičné domáce jedlá, napr. Rezance s tvarohom alebo Koložvársku kapustu. Rýchlo vypredané sú aj mäsové špeciality a jedlá z vnútorností – Bravčové srdce na slanine, pečené mäská – Bravčové rebrá pečené alebo rôzne guľáš ako napr. Baraní kotlíkový guľáš, ktorý je v stálej dennej ponuke.
ŠARIŠ PARK je jedinečný aj vďaka ponuke jedál z kačacieho mäsa. Kačacie stehno pečené, plnené s červenou kapustou a lokšami, ktoré nájdete aj na dennom menu!
Okrem mäsitých jedál ŠARIŠ PARK vedie v ponuke múčnych jedál. Denne sa v menu objavujú Domáce tatarčané pirohy plnené bryndzou s maslom a cibuľkou.
Obedové menu je u nás mimoriadne populárne a naše zariadenie je v tomto čase navštevované stálymi klientmi z blízkeho okolia i náhodnými cestujúcimi. Našim hosťom vieme okrem chutného jedla z domácich surovín a za rozumné ceny, zabezpečiť aj rýchlu a ústretovú obsluhu a priestranné parkovisko.
Obedové menu ponúkame i počas víkendov!

Hlavné mäsité jedlá: hovädzí španielsky vtáčik s ryžou
Hlavné múčne jedlá: zapekané palacinky s tvarohom
Hlavné mäsité jedlá: husacie stehno pečené, červená kapusta a domáce lokše