Milý kolektív Šariš Parku

„Strávili sme vo Vašej reštaurácií s našou rodinou veľmi príjemné nedeľné popoludnie. Krásne, útulné, domáce prostredie, nerušený priebeh, slávnostná dekorácia, príjemný a profesionálny prístup personálu hodnotíme veľmi pozitívne. Taktiež by sme chceli pochváliť kvalitu kuchyne a príjemnú obsluhu. Boli ste ústretoví k všetkým naším požiadavkám. Spokojnosť nesmierna! Ešte raz srdečná vďaka a určite Vás odporúčame našim priateľom a známym.“

S pozdravom Klaudia Križalkovičová

Vážení a milí priatelia.

Touto cestou sa vám chcem veľmi pekne poďakovať za krásne 3 dni strávené v Šariš parku. Dňa 21. až do 23.11.2014 sme absolvovali krátke sústredenie vo Vašom zariadení a musím zložiť poklonu majiteľom a Veľké ďakujem celému personálu. Ubytovanie Nádherné a čisté,vodička teplučká, strava vynikajúca a personál ústretový a veľmi milý. Budeme vrelo odporúčať a už teraz sa tešíme na ďalšie Aktivity. ešte raz Veľké Ďakujeme :)

DFS Sabinník Miroslav Fabián

Sabinník sustredenie_1
Sabinník sustredenie_2
Sabinník sustredenie_3
Sabinník sustredenie_4
Sabinník sustredenie_5
Sabinník sustredenie_6

Spokojní hostia, chutné jedlo, skvelá zábava, kvalitne urobená práca, profesionalita personálu – to sú naše referencie. ŠARIŠ PARK od začiatku svojej činnosti, od novembra 2007, usporiadal aj mnoho akcií, na veľkom počte sa spolupodieľal alebo bol prizvaný ako spoluorganizátor. Toto sú ukážky a spätné väzby vybraných úspešných akcií za posledné 4 roky:

Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov

Pred Fakultnou nemocnicou s poliklinikou J. A. Reimana Prešov v stála v prvom polroku 2013 výzva zorganizovať významné spoločenské podujatia. Tým prvým bolo slávnostné otvorenie novostavby Internistického monobloku za účasti predsedu parlamentu SR Pavla Pašku, premiéra SR Róberta Fica, poslankyne Európskeho parlamentu Moniky Smolkovej, poslancov NR SR, štátneho tajomníka MZ SR Viliama Čisláka, predsedu PSK Petra Chudíka a mnohých ďalších významných hostí. Súčasťou otvorenia bol aj raut, ktorý zabezpečoval generálny dodávateľ stavby, spoločnosť Chemkostav, a.s. Michalovce prostredníctvom Šariš Parku. Ten výberom kvalitných domácich špecialít, ale i celkovou organizáciou cateringovej časti podujatia uspokojil gurmánov a do bodky naplnil svoj slogan: „Stretnime sa pri dobrom jedle“. FNsP J. A. Reimana Prešov bola s aj s touto dodávkou jej generálneho dodávateľa spokojná.

Druhým významným podujatím bol Medzinárodný deň detí, ktorý prešovská nemocnica organizovala pre deti svojich zamestnancov. Deň sa niesol v indiánskom duchu. V tomto prípade sme využili takmer celý rozľahlý areál Šariš Parku. Zorganizovaný program s využitím okolitého terénu, úroveň stravovania, hygiena poskytovaných služieb, ale aj alternatíva tzv. „mokrej verzie“ v prípade dažďa boli vysokoprofesi­onálne, o čom svedčia aj pozitívne ohlasy našich zamestnancov a predovšetkým ich detí, ktoré sa už nemôžu dočkať budúcoročného Dňa detí.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

MUDr. Radoslav Čuha, MBA, MPH
riaditeľ FNsP J. A. Reimana Prešov

Catering pri príležitosti otvorenia novostavby Internistického monobloku Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana Prešov

IMG_0735_s
IMG_0734_s
IMG_0730_s
IMG_0747_s

Deň detí – Fakultná nemocnicou s poliklinikou J. A. Reimana Prešov

1. (144 of 153)_tn
1. (3 of 2)_tn
1. (12 of 153) (3)_tn
1. (12 of 153)_tn
1. (18 of 153)_tn
1. (34 of 153)_tn
1. (46 of 153) (2)_tn
1. (51 of 153)_tn
1. (58 of 153)_tn
1. (75 of 153)_tn
1. (100 of 153) (2)_tn
1. (106 of 153)_tn
1. (125 of 153)_tn
1. (136 of 153)_tn
1. (141 of 153)_tn
1. (117 of 153)_tn

Firemná akcia Lear Corporation

1.
2.
3.
4.
6.
party stan_8
8.
10.
13.
14.
15.

Firemná akcia Winners Group

w1
fínska sauna_1
w9
w10
w11

„Dva dni som bola ubytovaná aj s rodinou a priateľom v tomto nádhernom prostredí ŠARIŠ PARKU a môžem s radosťou povedať, že som sa cítila úžasne a som nadmieru spokojná aj so službami. Ubytovanie bolo nádherné, keby viem zoberiem so sebou celú partiu :) Strava a personál na 1, wellnes krásny, fakt sme si oddýchli.Tento oddych mi pomohol pri nahrávaní dvoch náročných piesní v štúdiu v Prešove. Pevne verím, že ich čoskoro budete počuť v rádiách:) Keď si budete chcieť oddýchnuť, zrelaxovať a pokochať sa pekným prostredím, vyberte si práve ŠARIŠ PARK !! Ja sa tam určite budem vracať ak budem niekde poblíž.
Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA!“ S pozdravom Dominika Mirgová

„Chcem sa Vám a celému kolektívu poďakovať za Vaše rady a zorganizovanie posedenia na našej svadbe. Všetko bolo v poriadku a boli sme veľmi spokojní.“ Pavol Starinský s maželkou

"Z pohľadu klienta, ktorý sa s Vašou spoločnosťou v minulosti nestretol – mala som výborný pocit pre príjemné vystupovanie, ochotu, kreatívne návrhy a konštruktívne spätné väzby k nie veľmi bežným požiadavkám. Oceňujem tento prístup a spôsob získania si dôvery nás, ako nového klienta. Profesionálne vystupovanie a doručovanie sľúbených podkladov podľa dohodnutého (teda štruktúrovaná forma, prehľadné rozpracovanie, pravidelné aktualizácie, dohodnutý čas). Môj osoby dojem je, že sme spokojní, že sme sa rozhodli práve pre Šariš Park a aj v budúcnosti by som smerovala moje požiadavky opäť na Vás. Po úspešnej spolupráci šírime naše pozitívne skúsenosti s vami ďalej. O úspešnej spolupráci svedčia aj spätné väzby od našich kolegov. Šariš Park ostáva v našej pozornosti a pri každej možnej príležitosti sa budeme snažiť ho začleniť medzi možné miesta pre organizovanie rôznych podujatí. Team Day RWE IT Slovakia, Ing. Lucia Tomková

„V prevádzke Šariš Parku sme prežili našu svadobnú oslavu a s celkovým priebehom sme boli nadmieru spokojní. Od veľmi profesionálneho prístupu so silne prozákazníckym vedením prevádzky v príprave, cez samotný priebeh gastronomických lahôdok vo vonkajšom stane, premenenom na romantickú svadobnú sieň, ktorý bol perfektnou alternatívou letného obdobia, až po naozaj srdečný prístup personálu, vytrvalo usmievajúceho sa do skorých ranných hodín. Rovnako aj všetci naši hostia, v početnom množstve ubytovaní v tomto príjemnom penzióne, vyjadrili absolútnu spokojnosť s časom stráveným v krásnom vidieckom prostredí. Vrelo odporúčame všetkým, ktorých naozaj bolí hlava, kde tento krásny deň stráviť.“ Peter a Katarína Starinskí


 • Firemná akcia Euris
Euris_firemna zabava1
Euris_firemna zabava2
firemná párty_1
firemná párty_2
firemná párty_3

Ďakujeme za veľmi príjemné strávené chvíle na našej služobnej ceste v ŠARIŠ PARKu. :-) Takýto príjemný personál Vám môže nejeden majiteľ ubytovacieho zariadenia závidieť.
Rádio Viva 105,8 MHZ Katka a Lucia

 • Zabezpečenie externého cateringu vo Východoslovenskej galérii v Košiciach
studený bufet pre externý catering_1
studený bufet pre externý catering_2
catering_1
 • Zabezpečenie firemnej akcie UPJŠ Košice v ŠARIŠ PARKu
UPJS_firemna_akcia01
UPJS_firemna_akcia02
UPJS_firemna_akcia03

V zariadení ŠARIŠ PARK sme v rokoch 2008 až 2010 realizovali viacero aktivít súvisiacich so školeniami. Najviac oceňujeme profesionálny prístup personálu v plnení našich požiadaviek (aj špecifických), krásne prostredie, výbornú kuchyňu, príjemné a pohodlné ubytovanie a obrovský areál využiteľný na rôzne vzdelávacie a teambuildingové aktivity. Plusom je aj flexibilita manažmentu zabezpečiť rôzne sprievodné akcie podľa potreby.
Ing. Jaroslava Egedová, VSE a.s.

Naša spoločnosť rada využíva služby Šariš Parku pre jeho výhodnú polohu v rámci východoslovenského regiónu. Príjemne na nás pôsobí vyváženosť vidieckeho prostredia s pohodlím pre firemné rokovania, pestré možnosti relaxu a k tomu výborná kuchyňa a ústretový personál.
Ing. Igor Krigler, VB LEASING SK, spol. s r.o.

Pre svadbu v ŠARIŠ PARKu sme sa rozhodli vďaka jeho príjemnému prostrediu v štýle slovenského salaša, možnosti parkovania a ubytovania v dreveniciach, jeho polohe mimo mesta, tak trochu v prírode, čo vyhovovalo deťom, ako aj dospelým. Menu a kuchyňa, ubytovanie doplnili našu spokojnosť. ŠARIŠ PARK môžeme preto len odporučiť.
Martina a Pavol Hurtukovci


 • Festival zdravia a Deň otvorených dverí v ŠARIŠ RELAX CENTRE
festival zdravia05
festival zdravia01
festival zdravia02
festival zdravia03
 • Šarišské veselie v ŠARIŠ PARKu
sarisske veselie01
sarisske veselie02
sarisske veselie04
sarisske veselie03
sarisske veselie05
 • Sweet strawberry Prešov
zabavne podujatia29
zabavne podujatia28
 • Literárny večer v ŠARIŠ PARKu
zabavne podujatia25
zabavne podujatia24
zabavne podujatia31
zabavne podujatia32
 • Návšteva premiéra
koliba05
koliba06
koliba07
 • Tradičný Silvester v ŠARIŠ PARKu
silvester02
súkromná oslava_2
silvester04
silvester05
 • Mikulášska zábava
pre deti12
zabavne podujatia20
pre deti13
pre deti14
 • Šarišská noc
kultúrne predstavenie na amfiteátri_5
sn02
sn03
sn06
 • Víkend otvorených dverí alebo Na Šarišu vešelo
vod07
vod21
vod-pre deti03
vod03
čapované pivo_2
 • PKB akcia
zabavne podujatia15
zabavne podujatia16
kultúrne predstavenie na amfiteátri_1
kultúrne predstavenie na amfiteátri_4
zabavne podujatia19
 • Medzinárodný deň detí
MDD01
MDD02
MDD03
MDD04
 • Prezentácia ŠARIŠ PARKu na Slovenskom dni v Zakopanom
 • Literárny večer
zabavne podujatia01
zabavne podujatia02
zabavne podujatia03
zabavne podujatia04
 • Infocesta pre české médiá
infocesta ceske media01
infocesta ceske media02
 • Infocesta pre poľské médiá
infocesta polske media01
infocesta polske media02
 • Integrácia
zabavne podujatia05
zabavne podujatia06
zabavne podujatia07
 • Firemná zabíjačka pre spoločnosť Sommerlock
 • Slovenský deň – MS v klasickom lyžovaní Liberec
zabavne podujatia08
zabavne podujatia09
zabavne podujatia10