Rodinné akcie v ŠARIŠ PARKu

Rodiny sú v ŠARIŠ PARKu vítané! U nás vám ponúkame pestrosť a rôznorodosť: možnosť zorganizovať rodinné akcie rôzneho druhu a veľkosti s kompletným servisom. Či už je to kratšie separé pohostenie v jednom z našich štýlových priestorov, svadobná hostina alebo náročnejšia, niekoľkodňová akcia spojená s bohatým menu, kultúrnym programom, ubytovaním a wellness službami – ŠARIŠ PARK je tu pre vás!


1

Svadby

Máme dlhoročné skúsenosti a za sebou už aj stovky úspešných svadobných osláv. Pohostíme komorné svadby a postaráme sa aj o 150 hostí.

2

Rodinné oslavy

Jubileá, promócie, krstiny, smútočné posedenia, birmovky či detské párty – všetko podľa vašich požiadaviek. Radi vás pohostíme, obslúžime aj vyzdobíme vami vybraný priestor.

3

Sme baby friendly

V reštauráciách, penzióne aj relax centre sú deti vítané. Máme všetko od prebaľovacieho kútika, cez detské stoličky a postieľky až po vonkajšie detské ihrisko.


Pre rodinné oslavy máte k dispozícii širokú paletu priestorov (viď nižšie). Celková kapacita ŠARIŠ PARKu je až 400 miest (stoličiek). V prípade záujmu si môžete stiahnuť kompletný cenník v pdf.


Priestory pre spoločenské akcie


Salóniky

  • Veľký salónik (26 osôb) sa dá tiež spojiť s reštauráciou, na svadbách a väčších oslavách sa zvykne využívať aj ako tanečný parket.
Veľký salónik
Veľký salónik

Reštaurácia

Reštaurácia s kapacitou do 64 osôb ponúka príjemné posedenie pre väčšie spoločenské udalosti. Má dva vchody (hlavný zo strany salaša a penziónu a jeden samostatný zo strany parkoviska). Je tu možnosť prepojenia s malým a veľkým salónikom, čo je ideálnym riešením v prípade väčšej rodinnej oslavy alebo svadby, kde je žiadúci tanečný parket. Priestory reštaurácie je tiež možné prepojiť s terasou a salónikmi s kapacitou do 120 osôb a tanečným parketom. Reštaurácia je ozdobená fotografiami ľudového umelca a spisovateľa Jána Lazoríka z Krivian.

Reštaurácia
Reštaurácia + Terasa
Svadba v reštaurácií

Terasa

Pôvodnú letnú terasu sme zakryli a zateplili, je preto dostupná celoročne – v zime je vyhrievaná, v lete má otvorené okná s výhľadom na Šarišský hrad. Kapacita terasy je približne 100 osôb (na terase sú lavice, nie stoličky).

Terasa reštaurácie
Svadba na terase
Ples na terase

Vínna pivnica

Vínna pivnica má kapacitu 24 osôb. Je to dreveno-kamenná podzemná miestnosť so samostatným vchodom a WC. Vínna pivnica je ideálna pre tých, ktorí nechcú byť nikým rušení. Súčasťou interiéru je aj vnútorný krb a samostatný vínny archív. Pred vínnou pivnicou nájdete parkovacie miesta.

Vínna pivnica
V podzemí

Párty stan

Party stan sa nachádza v exteriéri, napravo od hlavnej budovy ŠARIŠ PARKu a s kapacitou 150 osôb predstavuje ponuku pre väčšie rodinné oslavy alebo svadby v ľudovom štýle, aj s možnosťou zapožičania výhrevných telies. Party stan je v prevádzke v letnom období – zvyčajne od 1. mája do 31. augusta. Má vlastný barový pult, samostatné WC a príručný sklad.

Párty stan exteriér
Interiér stanu

Pozrite si viac fotografií priestorov


Rezervácia rodinnej oslavy

Náš tip: Pri časovo náročnejších akciách i obľúbených termínoch odporúčame včasnú rezerváciu termínu a miestnosti. Zaistite si svoju rodinnú akciu zaplatením symbolickej zálohy.
Rezervácia rodinnej akcie
Druh akcie * oslava narodenín/menín
krstiny
birmovka
promócie
svadba
iné
Počet osôb *
Miestnosť *
Termín *
Čas *
Kontaktná osoba
Telefón *
E-mailový kontakt *
Doplňujúce informácie
Antispam: 1 + 2 =
Odoslaním tohto formulára budú vaše osobné údaje za účelom rezervácie spracúvané v zmysle Podmienok spracovania osobných údajov.
Zaškrtnutím súhlasíte so zasielaním občasných informačných e-mailov (letákov).
* Povinné položky

Na vytvorenie rezervácie, prosíme, kontaktujte priamo naše prevadzkárky na tel. č. 0918 512 731 alebo e-mailom prevadzkar@sarispark.sk. Využiť môžete aj jednoduchý formulár vyššie. Objednávka je potvrdená až po vyrozumení zo strany ŠARIŠ PARKu.

Tešíme sa na vašu návštevu!